Набеглаві

Натуральна мінеральна вода Набеглаві славиться унікальним смаком і корисними властивостями, завдяки чому і стала водою №1 в Грузії.

Асортимент:

Мінеральна вода Набеглаві

Ємність 0.2 л 0.5 л 0.5 л 1.0 л
Пляшка скляна скляна ПЕТ ПЕТ
Кількість
в упаковці
24 12 12 6

 

Регулярне вживання Набеглаві в якості столової води сприяє очищенню організму від шкідливих речовин і його збагаченню необхідними мінералами. Окрім того, мінеральну воду Набеглаві можна використати і з лікувальною метою.

Набеглаві — це натуральна вуглекисло-гідрокарбонатна натрієва вода з екологічно чистого середовища. Вона формується на глибині 2000-3000 м, живлячись інфільтраційними водами, збагачуючись мінералами і мікроелементами з порід, що містять воду, які визначають її унікальний смак і корисні властивості. Набеглаві природно-газована вода, оскільки вона насичується двоокисом кисню(CO2) в надрах землі, на місці формування; проте ще додатково збагачується натуральним CO2 безпосередньо перед розливом.

Хімічний слад:
Мінералізація 3.5 – 5.9 г/л

Катіони мг/л
Ca2+ 32-116
Mg2+ 34-120
Na+ + K+ 930-1270
Аніони мг/л
HCO3- 2400-4400
Cl- 42-95
SO4 2- 70-244
Специфічні компоненти мг/л
H2SiO3 55-90
H3BO3 > 35

Корисні властивості

Набеглаві, як мінеральна лікувально-столова вода, містить безліч корисних для організму елементів і, окрім приємного смаку, має лікувальні і профілактичні властивості.

У групі гідрокарбонатно-натрієвих мінеральних вод «Набеглаві» відрізняється деякими перевагами, які обумовлюють її лікувальні властивості. В першу чергу це пов’язаного з іоном магнію, вплив якого на серцево-судинну, нервову і травну систему широко відомий. З дією кремнекислоти зв’язують позитивний вплив мінеральної води на процеси регенерації, що важливо при хворобах шлунково-кишкового тракту, шкіри і так далі. Менший вміст хлору має значення в підвищенні ефекту мінеральної води Набеглаві при гіперацидному стані шлунку, а велика кількість сульфатів — при лікуванні захворювань жовчовивідних шляхів і кишечника.

Унікальність води в тому, що її можна вживати без обмежень як столову воду — у великих кількостях, щодня, так і з метою лікування і профілактики – враховуючи те, що при підвищеній кислотності шлунку бажано вживати Набеглаві без газу і в теплому вигляді, при зниженій кислотності — з газом і охолоджену. Приймати Набеглаві медики рекомендують при наступних захворюваннях:

І.Порушення обміну речовин :
- цукровий діабет — інсулінозалежна, легка і середня форми;
- ожиріння.
II. Хронічні захворювання шлунку і кишечника :
- гастрит, хронічний гастрит, гіпоацидний гастрит;
- виразкові захворювання шлунку і дванадцятипалої кишки;
- хронічний коліт і ентероколіти.
III. Хронічні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів :
- хронічне запалення жовчного міхура і жовчовивідних шляхів;
- жовчно кам’яна хвороба.

Окрім усіх перерахованих переваг, мінеральна вода «Набеглаві» чудово втамовує спрагу! Пийте Набеглаві на здоров’я!