Історія

Виробником «Набеглаві» є АТ «HEALTHY WATER» (що в перекладі означає «Корисна вода»). Вона була заснована грузинськими і швейцарськими партнерами в1997 році і на сьогоднішній день, є лідером грузинського ринку.

Метою компанії стало відновлення давньої традиції розливу Набеглаві, що їй успішно вдалося. Таким чином, історія компанії веде нас до історії самої води Набеглаві.

Джерело води знаходиться на території курорту Набеглаві, в західній Грузії — звідси і назва.

Історія «Набеглаві» починається з 1905 року, коли було виявлене джерело. За переказами місцеве населення звернуло увагу на джерело, звідки стрімко пили воду буйволи. Саме у цього джерела виявилися винятковий смак і корисні властивості.

Грунтовне дослідження родовища проводилося в першій половині 20-го століття.

Початкове вивчення хімічного складу води провів відомий латиський дослідник Роберт Купціс в 1921 році. Подальші гідрогеологічні роботи проводилися славними грузинськими та іноземними вченими в 30-их роках.

Розлив води промисловим способом почався з 1958 року,слідом за підставою бальнеологічного курорту в селі Набеглаві, що в свою чергу було обумовлено виявленням лікувальних властивостей місцевих мінеральних джерел. У той час продуктивність була більш скромною і ареал дистрибуції — досить вузьким.

З 1998 року, в історії мінеральної води «Набеглаві» почався новій етап – в голові виробництва стала компанія «Healthy Water», яке представила «Набеглаві» в абсолютно новому світлі. Зросли і продуктивність ш якість продукції, вода, згодом, заслужила визнання грузинських споживачів і поступово отримала лідерство на вітчизняному ринку.

Компанія «Healthy Water» не зупинилася на виробництві одного типу води і в 2002 році запропонувала джерельну воду Бахмаро.